Jak dobrać odpowiednią zabawkę dla Twojego psa?

Jak dobrać odpowiednią zabawkę dla Twojego psa?

 

Priorytetem twórców zabawek dla psów marki GoughNuts jest bezpieczeństwo, dlatego też dobór odpowiedniego rozmiaru zabawki jest niezwykle ważny, gdyż wpływa na ochronę Twojego psa. Gryzaki powinny sprawiać wrażenie za dużej zabawki, kiedy pies trzyma ją w pysku – jeśli masz wątpliwości co do odpowiedniego rozmiaru, wybierz ten większy lub skontaktuj się z nami, doradzimy wybór.

Small GoughNuts – przeznaczone dla ras małych i miniaturowych, psów ważących do 8 kg.

Original GoughNuts – przeznaczone dla ras średnich (medium), psów ważących między 8 a 25 kg.

MaXX GoughNuts – przeznaczone dla ras dużych i olbrzymich, psów ważących powyżej 25 kg.

Czy mój pies potrzebuje gryzak w wersji MaXX Pro GoughNuts? - tak, jeśli udało mu się zniszczyć kilka dotychczasowych zabawek z linii original. Jeżeli wydaje Ci się, że to najlepsza zabawka nawet na pierwszą z marki GoughNuts, skontaktuj się z nami, doradzimy i pomożemy wybrać najbardziej odpowiednią, która sprawi najwięcej radości Twojemu psu.

„Upgrade”, czyli zamiana zabawki na wyższy model, możliwa jest w przypadku, kiedy chcesz wymienić kolorową na czarną zabawkę lub czarną na wersję Pro 50. Skontaktuj się z nami, jak to zrobić.

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc Tobie w doborze odpowiedniego rozmiaru gryzaka dla Twojego psa, napisz do nas lub zadzwoń, a postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Rozmiary Goughnuts